Duże zbiorniki na szambo

Duże zbiorniki betonowe na szambo betonowe, deszczówkę, gnojowicę i inne ciecze wodne o pojemności do 150 m3 to rozwiązanie dla wymagających. Zazwyczaj do dużych posiadłości oraz firm. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków. U nas na standardowym wyposażeniu (w cenie) posiadają kominek betonowy o średnicy 50 cm, oraz właz i pokrywę betonową. Posiadamy również żeliwne włazy za dodatkową opłatą. Dostępne pojemności zbiorników u nas to: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

Szambo 10 m3

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria, zobacz poniżej w dziale akcesoria!

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Szambo betonowe Poznań, Chodzież, Gniezno, Kalisz, Koło, Konin, Krotoszyn, Leszno, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Piła, Środa Wielkopolska, Wolsztyn.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

Finansowaniem objęto zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem.

Program „Moja Woda” będzie realizowany w latach 2020-2024, przy czym podpisywanie umów o dotacje zaplanowano do 30 czerwca 2024 r., a wydatkowanie środków do końca 2024 r.

Szambo betonowe Zamość, Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Janów Lubelski, Lubartów, Lublin, Puławy, Radzyń Podlaski, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość.

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów:

Szambo betonowe dolnośląskieZamość – szambo betonowe Łódźszambo betonowe KrakówWarszawa – szambo betonowe Gdańsk Białystokszambo betonowe KatowiceKielce – szambo betonowe Olsztynszambo betonowe Poznań