PIWNICE BETONOWE

Oferujemy piwnicę betonową (ziemiankę) na przechowywanie warzyw, owoców i trunków o wymiarach w środku 2 x 2,5 x 2 [szer. dł. wys.]; z zewnątrz 2,7 x 2,2 x 2,2 bez kołnierza, 2,65 z kołnierzem.

Jest to odlew z betonu B-25 odlany z kołnierzem 45 cm, który pozwala zatrzymać napór ziemi nad otworem drzwiowym przy obsypywaniu. Otwór drzwiowy ma 92 x 175 cm, za dopłatą są dostępne drzwi drewniane z okuciami i powrozem jako uszczelka . Zalecana głębokość wkopania ok. 1,2 m i obsypanie piwnicy ziemią od 0,5 do 1 m zapewnia doskonałą temp. na przechowywanie w/w produktów. Z tyłu daszku jest wbetonowana mufka 110, pozwalająca zamontować rurę wentylacyjną. Za dopłatą są dostępne schody betonowe, ze spocznikiem metr na metr, w którym jest zamontowana kratka zbierająca wodę i brud ze schodów. Schody mogą być czołowe, boczne prawe lub lewe. Posiadamy też nakładkę na schody, która podwyższa termiczność piwnicy i zapewnia ochronę dla drzwi. 

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. 

Ponadto produkujemy piwnice na nowoczesnych formach, gdzie beton wibrowany jest na każdej ścianie i podłodze, gdzie uzyskujemy gładkie ściany co stawia nas przed konkurencją na 1 miejscu. Konkurencyjne firmy robią to za pomocą ręcznych wibratorów do betonów, przez co nie osiągają takich efektów jak u nas i są mniej wodoszczelne. 

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów: