ZBIORNIKI PPOŻ

Zbiorniki przeciwpożarowe przeznaczone są do magazynowania wody na wypadek pożaru wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości wody gaśniczej w krótkim czasie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, należy przewidzieć możliwość poboru wody z hydrantu na cele przeciwpożarowe o wydajności 5, 10 dm3/s lub większej. Jeżeli z pewnych przyczyn niemożliwe jest uzyskanie takiego wypływu wody, należy zaprojektować zbiornik wody przeciwpożarowej, który będzie posiadał odpowiednią pojemność retencyjną. Pod względem konstrukcyjnym odpowiadają zbiornikom retencyjnym, uzupełnionym o odpowiednie wyposażenie.

W Bet-Dam tworzymy betonowe zbiorniki PPOŻ podziemne z betonu najwyższej klasy. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co spełniają wszelkie normy zabezpieczeń przeciw pożarowych. 

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. 

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów:

szambo betonowe Wrocław – Lublin – Łódź – Kraków – Warszawa – Białystok – szambo betonowe Katowice – Kielce – szambo betonowe Olsztyn – szambo betonowe Poznań