Piwniczki ogrodowe

Piwnice betonowe, zwane również piwniczkami ogrodowymi, to doskonałe miejsce do przechowywania produktów spożywczych. W piwniczkach przez cały rok panuje niska temperatura od 4ºC, do 8ºC. Z tego powodu świetnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania jabłek, marchwi, ziemniaków czy innych warzyw i owoców, które wymagają niskiej temperatury, aby jak najdłużej zachować swoją świeżość. Ziemianki są nie tylko praktyczną spiżarnią.

Zalety piwniczek betonowych

Główną zaletą piwniczek betonowych jest w miarę stała temperatura przez cały rok, około 4-8*C. Takie warunki pozwalają na przechowywanie warzyw i owoców przez bardzo długi okres, a ich świeżość będzie zachowana przez cały czas składania. Co ważne – utrzymanie temperatury nie wymaga żadnych urządzeń elektrycznych, także jest to pasywna oszczędność, niewymagająca naszego zaangażowania.
Dostarczone elementy nie są przez nas izolowane. Sposób izolacji pozostawiamy do wyboru Zamawiającemu w zależności od warunków glebowych, przeznaczenia piwniczki a także w zależności od głębokości zabudowy. Schodki nie muszą być zabudowane od razu wraz z piwniczką. Można to zrobić później za pomocą koparki. Przed decyzją o zakupie wyrobu należy dokonać wyboru optymalnego miejsca do zabudowy. Po montażu piwniczki należy wykonać izolację przeciwwilgociową i termiczną od zewnątrz. Ściany piwniczki zabezpieczamy przeciwwilgociowo, stosując płynne zaprawy bitumiczne lub zaprawę wodoszczelną. piwnica ogrodowa jest miejscem funkcjonalnym, pozwalającym utrzymać porządek w przetworach i owocach. Piwniczka betonowa może być piękną częścią ogrodu lub działki. W przypadku osadzania piwniczki w ziemi, po stronie zamawiającego leży wykonanie wykopu oraz zasypanie gotowej piwniczki. Aby posiadać piwniczkę w swoim ogrodzie, musisz pamiętać, aby uzyskać stosowne pozwolenie na jego wykonanie od właściwego urzędu (powiatowego lub miasta).

W ofercie posiadamy piwnice betonowe w rozsądnych cenach. Szeroki wybór piwniczek kwadratowych z wnęką, a także półokrągłych, również z wnęką. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich posiadaczy ogrodów, którzy chcą zagospodarować kawałek terenu na przechowywanie konserw, napoi, warzyw. Nasze piwnice pozwalają na całoroczne składowanie wszelkich zapasów spożywczych.

Ziemianki

Oferujemy piwnice ogrodowe (ziemianki) na przechowywanie warzyw, owoców i trunków. Jesteśmy producentem prefabrykatów betonowych między innymi piwniczek ogrodowych i ziemianek. Ziemianka ogrodowa betonowa to konstrukcja gwarantująca swoim użytkownikom odpowiednią niską temperaturę, bardzo dobrze sprawdza się jako przechowalnia win, serów, mięsa i wielu innych rodzajów żywności.

Oszczędność prądu i ekologia

Z roku na rok koszty energii elektrycznej są coraz wyższe. Dzięki izolacji, jaką tworzy warstwa ziemi znajdująca się nad piwniczką, w jej wnętrzu zimą jak i latem panuje odpowiednia temperatura do przechowywania żywności. Dzięki temu nie zużywamy energii elektrycznej oraz nie marnujemy żywności, nie wyrzucamy jej w nadmiarze. Piwniczka może zastąpić lodówkę bez konieczności użycia prądu. Piwniczkę ogrodową można pięknie wkomponować w architekturę naszego ogrodu. Mogą na niej rosnąć kwiaty, trawa, wrzos, ułożyć skalniaki. Dzięki nim żyjemy bliżej natury. Każda nasza piwniczka posiada wewnątrz miernik temperatury oraz wilgotności.
 

Za dopłatą są dostępne schody betonowe, ze spocznikiem metr na metr, w którym jest zamontowana kratka zbierająca wodę i brud ze schodów. Schody mogą być czołowe, boczne prawe lub lewe. Posiadamy też nakładkę na schody, która podwyższa termiczność piwnicy i zapewnia ochronę dla drzwi.

Piwniczki ogrodowe – cechy

– 5 lat gwarancji
– atest PZH
– 100% wodoszczelności
– najwyższa jakość!
– średni czas realizacji zamówienia – 3 dni
– zapewniamy własny transport
– dowóz na terenie całej Polski

Montaż, transport piwnic ogrodowych

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż piwniczek betonowych w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. 

piwnica ogrodowa

Ponadto produkujemy piwnice – piwniczki ogrodowe na nowoczesnych formach, gdzie beton wibrowany jest na każdej ścianie i podłodze, gdzie uzyskujemy gładkie ściany co stawia nas przed konkurencją na 1 miejscu. Konkurencyjne firmy robią to za pomocą ręcznych wibratorów do betonów, przez co nie osiągają takich efektów jak u nas i są mniej wodoszczelne.
  

Producent piwniczek ogrodowych

Jesteśmy czołowym producentem betonu, prefabrykatów oraz elementów małej architektury, między innymi piwniczek ogrodowych, szamb, kanałów betonowych. Nasze prefabrykaty wykonane są z wysokiej klasy betonu zbrojonego, co zapewnia dużą trwałość i odporność na naciski powstałe na skutek ruchu pojazdów bądź warstw ziemi.

Sprawdź naszą ofertę i kup swoją wymarzoną piwniczkę betonową już dziś! Dysponujemy własnym transportem HDS oraz doświadczeniem w zakresie logistyki, w związku z czym jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w dowolnej części Polski. Postaramy się udzielić odpowiedzi najbardziej szczegółowo jak to możliwe.

Zamów piwniczkę betonową z dostawą do domu! Tel. +48 791 887 861.

Piwnice betonowe kwadratowe z wnęką

piwnice betonowe kwadratowe

Piwnica betonowa
200 x 240 x 200cm

Piwnica betonowa
240 x 300 x 200cm

Piwnica betonowa
350 x 240 x 205cm

Piwniczki betonowe półokrągłe z wnęką

piwniczki betonowe

Piwnica betonowa
240 x 350 x 250cm

Piwnica betonowa
300 x 240 x 250cm

Montaż piwniczki ogrodowej

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów:

Wrocław – Gdańsk –  Lublin – Łódź – szambo betonowe Kraków – Warszawa – Białystok – szambo betonowe Katowice – Kielce – Olsztyn – Poznań