Kanał betonowy samochodowy

Kanał betonowy

Kanał betonowy samochodowy jest to jednolity odlew betonowy, zbrojony, zagęszczony, ze specjalnego betonu, dzięki czemu jest 100% szczelny i nie przepuszcza wody z gruntu. Kanały samochodowe tworzone są w różnych długościach, dopasowanych do potrzeb klienta. Kanał betonowy to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chce mieć możliwość samodzielnej naprawy swojego auta oraz dla specjalistycznych warsztatów samochodowych.

Kanał betonowy – produkcja, transport, montaż, gwarancja, dokumentacja

Bet Dam świadczy kompleksowe usługi od produkcji kanału, aż po transport i montaż w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. Kanał betonowy został zaizolowany co gwarantuję szczelność w związku z tym nie przepuści wody. Wybierając gotowy kanał betonowy oszczędzasz pieniądze, bo kosztuje mniej niż murowany.

Ponadto produkujemy kanały betonowe samochodowe na nowoczesnych formach, gdzie beton wibrowany jest na każdej ścianie i podłodze, gdzie uzyskujemy gładkie ściany co stawia nas przed konkurencją na 1 miejscu. Konkurencyjne firmy robią to za pomocą ręcznych wibratorów do betonów, przez co nie osiągają takich efektów jak u nas i są mniej wodoszczelne. Zapytaj nas o szczegóły, wymiary kanałów betonowych.

Szambo betonowe Lublin

Bet-Dam jest dużym producentem betonowych zbiorników o różnym przeznaczeniu (szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe, kanały betonowe samochodowe, piwnice ogrodowe. Kupujecie Państwo bezpośrednio u źródła dzięki czemu macie zawsze gwarancję najlepszej ceny, terminowości i fachowości.

Bet-Dam to gwarancja najwyższej jakości wyrobów betonowych, gwarancja i kompletna dokumentacja.

Nasze kanały samochodowe  produkowane są zawsze z należytą starannością z wysokiej jakości betonu oraz gęsto plecionych prętów stalowych. Dbałość o technologię produkcji i jakość materiałów z których powstają nasze produkty i wreszcie na koniec fachowy montaż zbiorników – pozwalają nam na oferowanie wyjątkowej 2 letniej gwarancji szczelności.

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów:

Wrocław – Lublin – szambo betonowe Łódź – Kraków – Warszawa – Białystok – Katowice – Kielce – Olsztyn – szambo betonowe Poznań
kanał betonowy