Szambo betonowe 10m3

Szambo betonowe 10m3 to optymalne rozwiązanie

Szambo betonowe 10m3 o wymiarach 300x240x175 (długość x szerokość x wysokość) to popularny wybór wśród klientów.To optymalne rozwiązanie dla średniej wielkości gospodarstwa domowego. Dlaczego? Ponieważ pojemność 10 000 litrów to optymalne rozwiązanie np. dla 4-osobowej rodziny mieszkającej w domu, który nie jest podłączony do sieci kanalizacyjnej. Uwzględniając średnią ilość generowanych ścieków, przyjmuje się, że w przypadku 4 domowników, szambo będzie wymagało wywożenia raz na 28 dni. Poza tym szambo betonowe 10m3 to maksymalny rozmiar zbiornika, na jakiego montaż nie jest wymagane pozwolenie ze starostwa. Wybierając je, możesz oszczędzić sobie wizyt w urzędzie i czekania na decyzję.

Solidne szambo betonowe 10m3 – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

W BET-DAM produkujemy szambo betonowe 10m3 zarówno w wersji jedno-, jak i dwukomorowej. Zbiorniki jednokomorowe nie posiadają żadnych przegród, jak sama nazwa wskazuje, zbudowane są z tylko jednej komory. Jest to najprostsze i jednocześnie gwarantujące szczelność rozwiązanie. W BET-DAM szamba betonowe 10m3 produkujemy na nowoczesnych formach, a beton wibrowany jest na każdej podłodze i ścianie. Druga opcja, czyli szambo betonowe 10m3 dwukomorowe przedzielone jest na pół. Inaczej takie zbiorniki określa się jako przelewowe, a zadaniem umieszczonej w nich przegrody jest zatrzymywanie w pierwszej komorze tzw. ścieków grubych.

Produkcja, transport i montaż szamba 10m3

W BET-DAM zajmujemy się od A do Z zbiornikami 10m3, które znajdują zastosowanie w gromadzeniu szamba, gnojówki i deszczówki. Produkujemy je z wibrowanego betonu B25W8, czyli betonu wodoszczelnego, który nazywany jest również betonem wysokowartościowym. Betonami wodoszczelnymi określa się betony o wskaźniku ≥ W8. A co oznacza B25? To wytrzymałość na ściskanie. Oznacza, że beton nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem siły 25 Newtonów działającej na 1 mm2.  Oferujemy kompleksowe usługi BET-DAM w zakresie szamba betonowego 10m3! Dodatkowo nasze szamba 10m3 chroni podwójna warstwa dysperbitu, czyli dyspresyjnej hydroizolacji opartej na masie asfaltowo-kauczukowej. Jest to niezawodna substancja służąca do izolacji od wody.
 • Gotowe szambo betonowe 10m3 transportujemy do klientów i montujemy w dole o wymiarach 350x300x200.
 • Wymiary zewnętrzne szamba: 300x240x175
 • Szamba dowozimy na terenie całej Polski!
 • Działamy w branży od lat i cieszymy się statusem lidera.
 • Nasze szamba betonowe posiadają atest PZH, aprobatę techniczną ITB
 • Konkurencyjne ceny.
 • 5 lat gwarancji!
 • Dofinansowanie do programu „Moja woda” – do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe.
 • Średni czas realizacji zlecenia – 3 dni.
Wybierając zbiornik BET-DAM nie musisz się o nic martwić, ponieważ oferujemy kompleksowe usługi wraz z transportem, wykopem i montażem. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz zadać dodatkowe pytania i uzyskać indywidualną wycenę. Oprócz standardowej usługi proponujemy naszym klientom:
 • montaż czujnika napełnienia
 • zamontowanie pokrywy żeliwnej (standardowo jest betonowa)
 • montaż płyty najazdowej (dzięki czemu można parkować samochód nad zbiornikiem)
W BET-DAM możesz także zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju akcesoria do szamb, takie jak włazy, pokrywy i kominki na płyty pod właz.

Szeroki wybór szamb betonowych i zbiorników jednokomorowych na deszczówkę, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe.

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 572 632 787

Lista naszych oddziałów:

Szambo betonowe WrocławSzambo betonowe Lublinszambo betonowe Łódź – Kraków – Warszawa – Białystok – Katowice – Szambo Kielce – Szambo betonowe Olsztyn – Poznań

szambo 10m3