O NAS

NASZA FIRMA MA KILKA ODDZIAŁÓW W CAŁEJ POLSCE, DLATEGO DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży działającym od lat na polskim rynku. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w budowie oraz montażu nowoczesnych szamb betonowych, zbiorników na gnojowice do 200 m3, kanałów samochodowych, studni wodomierzowych, piwnic ogrodowych, płyt drogowych, płyt najazdowych, włazów żeliwnych od 1,5T do 10T, kominków, szybkozłączy, schodów do piwnic, kanałów, studzienek i wielu innych elementów betonowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również zbiorniki na deszczówkę, gnojówkę oraz przydomowe oczyszczalnie.

Nasze szamba betonowe posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet- Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków. Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług. 

Wyróżnia na nas:

Nasze zbiorniki cechują się:

niskim kosztem zakupu i utrzymania
Duża wytrzymałość
możliwością usadowienia zbiornika na dużych głębokościach
nie trzeba stosować izolacji termicznych