Szamba Betonowe Wieliczka

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jesteśmy wiodącym dostawcą betonowych zbiorników na szambo w regionie Wieliczki i okolic. Nasza firma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości szamb betonowych, które spełniają wszystkie normy i wymagania dotyczące bezpiecznego gromadzenia i odprowadzania ścieków.

Nasze szamba betonowe są solidne, trwałe i odporne na działanie korozji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości betonu zapewniamy naszym klientom niezawodność i długotrwałą wytrzymałość naszych produktów. Oferujemy szamba o różnych pojemnościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie zajmują się montażem szamb betonowych. Dbamy o to, aby instalacja była przeprowadzona precyzyjnie i zgodnie z wymaganiami technicznymi. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Oprócz sprzedaży i montażu szamb betonowych, oferujemy również kompleksową obsługę naszych klientów. Doradzamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, zapewniamy szybką dostawę i udzielamy wsparcia posprzedażowego. Naszym celem jest pełna satysfakcja klienta, dlatego stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście.

Jeśli szukasz solidnego i niezawodnego rozwiązania dla swojego systemu odprowadzania ścieków, to skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże dobrać odpowiednie szambo betonowe. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Gorlice, Zakopane, Chrzanów, Nowy Targ, Bochnia, Olkusz, Wieliczka, Skawina, Trzebinia, Andrychów, Kęty, Myślenice, Wadowice, Niepołomice.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: