Szamba Betonowe Olkusz

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości betonowych zbiorników na szambo oraz studzienek inspekcyjnych w Olkuszu i okolicach. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, gwarantując solidne i trwałe rozwiązania dla naszych klientów.

Oferujemy szeroki wybór szamb betonowych o różnych pojemnościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze szamba wykonane są z wysokiej jakości betonu, co zapewnia im odporność na korozję i długotrwałą wytrzymałość. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości, co daje naszym klientom pełne zaufanie i satysfakcję.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy profesjonalnie zajmują się montażem szamb betonowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i precyzyjną instalację, dostosowaną do warunków terenowych i wymagań klienta.

Zapewniamy również kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, poprzez dostawę i montaż, aż po serwis posprzedażowy. Naszym celem jest pełna satysfakcja klienta, dlatego stawiamy na indywidualne podejście i profesjonalizm w każdym detalu.

Jeśli szukasz solidnego i trwałego rozwiązania dla swojego systemu odprowadzania ścieków, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Gorlice, Zakopane, Chrzanów, Nowy Targ, Bochnia, Olkusz, Wieliczka, Skawina, Trzebinia, Andrychów, Kęty, Myślenice, Wadowice, Niepołomice.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: