Szamba Betonowe Kraków

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Potrzebujesz solidnego i niezawodnego szamba betonowego w Krakowie? Jesteśmy liderem w branży i oferujemy wysokiej jakości rozwiązania dla Twojej infrastruktury sanitarno-kanalizacyjnej. Nasze szamba betonowe w Krakowie są wykonane z wytrzymałego betonu, co zapewnia im trwałość i niezawodność na długie lata.

Niezależnie od wielkości projektu, mamy różne pojemności szamb, które możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze szamba betonowe w Krakowie są projektowane tak, aby skutecznie odprowadzać i przechowywać ścieki, zapewniając higieniczne i bezpieczne warunki dla Ciebie i Twojej okolicy.

Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Nasz doświadczony zespół służy profesjonalną pomocą na każdym etapie, od doradztwa w doborze odpowiedniego rozmiaru szamba po fachowy montaż i terminową dostawę.

Zamów szambo betonowe w Krakowie już dziś i miej pewność, że Twoja infrastruktura sanitarno-kanalizacyjna będzie funkcjonować sprawnie i efektywnie. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych szamb betonowych w Krakowie. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić Ci kompleksową obsługę!

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Gorlice, Zakopane, Chrzanów, Nowy Targ, Bochnia, Olkusz, Wieliczka, Skawina, Trzebinia, Andrychów, Kęty, Myślenice, Wadowice, Niepołomice.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: