Szamba Betonowe Gdynia

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jeśli potrzebujesz niezawodnego szamba betonowego w Gdyni, nie szukaj dalej. Nasza firma oferuje szeroki wybór szamb betonowych, które są trwałe, solidne i wytrzymałe. Dzięki naszym produktom możesz być pewien, że Twoje ścieki będą prawidłowo gromadzone i odprowadzane, chroniąc zarówno środowisko, jak i Twoją nieruchomość.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Rumia, Wejherowoe, Starogard Gdański, Chojnice, Kwidzyn, Malbork, Lębork, Sopot, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Bytów, Kartuzy, Ustka.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników:

Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości szamb betonowych z wykopem dostępnych w Gdyni. Firma Bet-Dam to renomowany producent, który od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki solidności i innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie infrastruktury sanitarnej.

Nasze szamba betonowe z wykopem dostępne w Gdyni charakteryzują się nie tylko trwałością, ale również estetycznym wyglądem, co sprawia, że doskonale komponują się z otoczeniem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości betonu, nasze produkty są odporne na wpływ warunków atmosferycznych, co gwarantuje długotrwałą ich użyteczność.

W Bet-Dam zawsze stawiamy na innowacje technologiczne, dlatego nasze szamba betonowe z wykopem w Gdyni są łatwe w instalacji, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty. Oferujemy także różne pojemności, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Dbamy o środowisko, dlatego nasze szamba betonowe z wykopem spełniają wszystkie normy dotyczące ochrony środowiska. Bezpieczeństwo i higiena są dla nas priorytetem, dlatego możesz być pewien, że nasze produkty sprostają najwyższym standardom.

Wybierając szambo betonowe z wykopem w Gdyni od Bet-Dam, wybierasz solidność, trwałość i profesjonalizm. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dostosować nasze produkty do Twoich indywidualnych potrzeb.