Szamba Betonowe Mońki

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jesteśmy ekspertami w dostawie wysokiej jakości szamb betonowych w Mońkach i okolicach. Nasze szamba są solidne, trwałe i skuteczne w gromadzeniu oraz odprowadzaniu ścieków.

Oferujemy różne pojemności szamb betonowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasze produkty są wykonane z wytrzymałego betonu, co zapewnia im niezawodność i długotrwałe użytkowanie. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję i pełne bezpieczeństwo.

Nasz doświadczony zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie zajmują się montażem szamb betonowych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i zapewnić im najlepsze rozwiązania. Działamy sprawnie i terminowo, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług.

Jesteśmy dumni z naszych produktów i zadowolenia klientów, które zdobyliśmy dzięki naszej pasji do jakości i profesjonalizmu. Jeśli potrzebujesz solidnego i niezawodnego szamba betonowego w Mońkach, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Zambrów, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: