Szamba Betonowe Głogówek

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jesteśmy wiodącym dostawcą solidnych i trwałych betonowych zbiorników na szambo w Głogówku i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dostawie szamb betonowych najwyższej jakości, które są niezbędne do skutecznego gromadzenia i odprowadzania ścieków.

Nasze szamba betonowe wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również unikalnym designem i estetyką. Dbamy o to, aby nasze szamba idealnie wpisywały się w otoczenie, dodając wartości wizualnej Twojemu domowi czy firmie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą fachowym doradztwem i pomocą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, począwszy od konsultacji dotyczących wyboru odpowiedniego rozwiązania, aż po dostawę i montaż szamba betonowego.

Przykładamy dużą wagę do jakości wykonania naszych produktów. Nasze szamba betonowe są solidne, trwałe i odporne na działanie czasu oraz warunków atmosferycznych. Dzięki temu masz pewność, że szambo spełni swoją funkcję przez wiele lat.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego i estetycznego szamba betonowego w Głogówku, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią skuteczne i bezpieczne gromadzenie ścieków.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Opole, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Prudnik, Brzeg, Głuchołazy, Namysłów, Kluczbork, Gogolin, Prószków, Strzelce Opolskie, Głogówek, Otmuchów, Gorzów Śląski, Olesno, Dobrodzień, Byczyna.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: