Szamba Betonowe Pruszków

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jesteśmy wiodącym dostawcą solidnych i trwałych betonowych zbiorników na szambo w Pruszkowie i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dostawie szamb betonowych najwyższej jakości, które są niezbędne dla skutecznego i bezpiecznego gromadzenia ścieków.

Nasze szamba betonowe są wykonane z wytrzymałego betonu, który gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla domów prywatnych, firm, obiektów użyteczności publicznej i innych miejsc, gdzie niezbędne jest skuteczne gromadzenie i odprowadzanie ścieków.

Nasza oferta obejmuje szamba o różnych pojemnościach, tak aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Nasze zbiorniki są starannie wykonane i spełniają wszystkie obowiązujące normy i wymagania. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy zagwarantować naszym klientom szamba betonowe najwyższej jakości.

Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów, począwszy od doradztwa w doborze odpowiedniego rozwiązania, aż po dostawę i montaż szamba. Nasz wykwalifikowany zespół zawsze jest gotowy służyć pomocą i zapewnić profesjonalne i terminowe wykonanie usługi.

Jeśli szukasz niezawodnego i trwałego szamba betonowego w Pruszkowie, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy pewni, że nasze produkty i usługi spełnią Twoje oczekiwania i zagwarantują Ci efektywne i bezpieczne gromadzenie ścieków.

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Płońsk, Garwolin, Grójec, Węgrów, Ostrów, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: