Szamba Betonowe Jastrzębie-Zdrój

Szamba betonowe, zbiorniki, kanały

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości szamb betonowych w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji unikalnych rozwiązań dla gromadzenia i odprowadzania ścieków.

Nasze szamba betonowe są wykonane z wytrzymałego betonu, który zapewnia im długotrwałą trwałość i odporność na korozję. Oferujemy różne pojemności szamb, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy jakości i efektywnie gromadzić ścieki.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie zajmują się montażem szamb betonowych w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Działamy zgodnie z najnowszymi technologiami i dbamy o precyzję instalacji, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania szamba. Naszym celem jest zadowolenie klienta i dostarczenie mu rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta, obejmującą konsultacje w zakresie doboru odpowiedniego szamba, profesjonalny montaż oraz serwis posprzedażowy. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić pełne wsparcie techniczne.

Jeśli szukasz unikalnych i skutecznych rozwiązań dla gromadzenia i odprowadzania ścieków w Jastrzębiu-Zdroju, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy przekonani, że nasze szamba betonowe spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią niezawodność oraz efektywność. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Twój kontakt!

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Szambo betonowe Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Zabrze, Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: