Piwnice Betonowe Kraków

Piwnice Betonowe Kraków – Solidne i Bezpieczne Schowki dla Twoich Wartości

Szukasz niezawodnych rozwiązań przechowywania w Krakowie? Piwnice Betonowe Kraków to odpowiedź na Twoje potrzeby! Oferujemy solidne, wytrzymałe i bezpieczne schowki, które zapewnią maksymalną ochronę Twoim cennym przedmiotom.

Dlaczego wybrać Piwnice Betonowe w Krakowie?

1. Solidność i Wytrzymałość: Nasze piwnice betonowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje im solidność i wytrzymałość. Dzięki temu, Twój majątek będzie bezpieczny przez długie lata.

2. Bezpieczeństwo Twoich Wartości: Zależy nam na bezpieczeństwie Twoich cennych przedmiotów. Nasze piwnice betonowe stanowią niezawodną ochronę przed niechcianymi zagrożeniami, zapewniając Ci spokój i pewność.

3. Dopasowane do Twoich Potrzeb: Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne wymagania przechowywania. Oferujemy różnorodność rozmiarów i opcji wyposażenia piwnic, aby idealnie dopasować je do Twoich potrzeb.

4. Profesjonalizm i Doświadczenie: Z ponad [ilość lat] lat doświadczenia w branży, jesteśmy ekspertami w dziedzinie piwnic betonowych. Możesz polegać na naszej wiedzy i profesjonalnym podejściu.

5. Prosta Instalacja: Nasze piwnice betonowe są zaprojektowane tak, aby instalacja przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Nasi specjaliści zadbają o szybką realizację Twojego zamówienia.

Zaufaj Piwnicom Betonowym w Krakowie, a Twój majątek będzie odpowiednio zabezpieczony. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę!

Bet-Dam jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. W międzyczasie zaufało nam tysiące zadowolonych klientów. Nasze zbiorniki betonowe (szamba betonowe 10m3, piwnice betonowe, kanały betonowe samochodowe, studnie wodomierzowe itp.) posiadają atest PZH i aprobatę techniczną ITB przez co klienci Bet-Dam nie mają problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Piwnice betonowe Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Gorlice, Zakopane, Chrzanów, Nowy Targ, Bochnia, Olkusz, Wieliczka, Skawina, Trzebinia, Andrychów, Kęty, Myślenice, Wadowice, Niepołomice.

Posiadamy oddział firmy w Łodzi na ul. Zachodniej 70/221.

Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego. Jeśli mieszkasz w jednym z tych miast lub okolicy i potrzebujesz szamba betonowego prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 572 632 787. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zrobimy niezobowiązującą wycenę, doradzimy.

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników betonowych w całym kraju.

Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.

Dostępne pojemności zbiorników u nas: 20 m3, 30 m3, 40 m3, 50 m3, 60 m3, 70 m3, 80 m3, 100 m3, 150 m3.

DOWOZIMY ZBIORNIKI  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria.

Dofinansowanie Do Programu „Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

U nas kupisz:
Dodatki do zbiorników: